Aktualności

Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny: 9-11 marca 2018

Nazwa

Przed nami kolejna odsłona akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY! Tym razem akcją przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną zostanie objęty weekend w dniach 9 – 11 marca 2018.

Celem jest pobudzenie ruchu turystycznego poza najwyższym sezonem - w okresie pomiędzy feriami zimowymi a Wielkanocą i umożliwienie turystom skorzystania z szerokiej gamy usług i atrakcji po promocyjnych cenach. Nie bez znaczenia jest również spory potencjał marketingowy przedsięwzięcia. W roku 2017 w akcji wzięło udział 190 000 turystów oraz ponad 1000 partnerów.

Tak jak przy poprzednich edycjach pierwszy ruch należy do przedsiębiorców i instytucji z branży turystycznej, które zgłaszają oferty objęte zniżką 50% (ze zobowiązaniem świadczenia ich po obniżonych cenach przez cały okres akcji). Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę polskazobaczwiecej.pl w zakładce „zgłoś ofertę”. Czas na przesyłanie zgłoszeń trwa do 13 lutego. Z kolei 15 lutego opublikowana zostanie pełna lista ofert, a od 21 lutego będzie mogła ruszyć ich sprzedaż.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Jest to świetna okazja do wypromowania nie tylko swojego obiektu, ale także przyciągnięcia do Wielkopolski nowych turystów. Jest to wydarzenie cykliczne, które zdobyło już swoją markę i warto to wykorzystać. Będziemy wspierać akcję promocyjnie, aby dotrzeć z informacją o niej do jak największej liczby turystów.

Na stronie polskazobaczwiecej.pl można zapoznać się również z regulaminem. Pytania prosimy kierować do organizatora – Polskiej Organizacji Turystycznej.

Pozostałe aktualności